• Subcribe to Our RSS Feed

Obývací stěny, komody, skříně, police

VIOLA

Zakázkově vyráběný soubor VIOLA je ve standardním provedení vyráběn v úpravě masivní dub přírodní v kombinaci s masivním ořechem přírodním, nebo v provedení dubová dýha v kombinaci s ořechovou dýhou.
Každá jednotlivá sestava je vyráběna vždy pro konkrétního odběratele.Tím je dosažena stejnost kresby let dýhy a barevná shoda tónování ( moření ). Umožňuje to také základní moduly různě upravovat, navrhovat jiné, použít styl VIOLA u obkladů stěn, zádveří, dvířek kuchyňské linky, volit různé druhy dýhy, barvy atd.

komoda-VIOLA

viola1_big

viola2_big

viola3_big

viola7_big

viola4_big

viola5_big

viola6_big1

viola8_big

 

 

RONY

Zakázkově vyráběný soubor RONY je ve standartním provedení vyráběn v úpravě olše (přírodní, tónovaná) a buk (přírodní, mořený).
Každá jednotlivá sestava je vyráběna vždy pro konkrétního odběratele. Tím je dosažena stejnost kresby let dýhy a barevná shoda tónování (moření). Umožňuje to takeé základní moduly různě upravovat, navrhovat jiné, použít styl RONY u obkladů stěn, zádveří, dvířek kuchyňské linky, volit různé druhy dýhy, barvy atd.

komoda-RONY-třešeň

komoda RONY třešeň

komoda-RONY

komoda RONY

rony2_big

rony2_big

rony3_big

rony3_big

rony13_big

rony13_big

rony11_big

rony11_big

rony12_big

rony12_big

rony10_big

rony10_big

rony9_big

rony9_big

rony8_big

rony8_big

rony7_big

rony7_big

rony6_big

rony6_big

rony5_big

rony5_big

 

 

PANAMA

Sektorový skříňový soubor PANAMA je vyráběn zkázkovou formou v provedení dub nebo buk (přírodní, mořený) a mahagon mořený na odstín palisandru (červenohnědý).
Za příplatek lze základní moduly různě upravovat, navrhovat jiné, použít styl PANAMA u obkladů stěn, zádveří, dvířek kuchyňské linky, volit různé druhy dýhy, barvy atd.

komoda-Panama2

pan3_big1

pan4_big2

pan5_big1

pan6_big2

pan7_big1

pan8_big2

pan10_big1

pan9_big2

viola6_big3