• Subcribe to Our RSS Feed

Obývací stěny, komody, skříně, police

VIOLA

Zakázkově vyráběný soubor VIOLA je ve standardním provedení vyráběn v úpravě masivní dub přírodní v kombinaci s masivním ořechem přírodním, nebo v provedení dubová dýha v kombinaci s ořechovou dýhou.
Každá jednotlivá sestava je vyráběna vždy pro konkrétního odběratele.Tím je dosažena stejnost kresby let dýhy a barevná shoda tónování ( moření ). Umožňuje to také základní moduly různě upravovat, navrhovat jiné, použít styl VIOLA u obkladů stěn, zádveří, dvířek kuchyňské linky, volit různé druhy dýhy, barvy atd.

komoda-VIOLA
viola1_big
viola2_big
viola3_big
viola7_big
viola4_big
viola5_big
viola6_big1
viola8_big

RONY

Zakázkově vyráběný soubor RONY je ve standartním provedení vyráběn v úpravě olše (přírodní, tónovaná) a buk (přírodní, mořený).
Každá jednotlivá sestava je vyráběna vždy pro konkrétního odběratele. Tím je dosažena stejnost kresby let dýhy a barevná shoda tónování (moření). Umožňuje to takeé základní moduly různě upravovat, navrhovat jiné, použít styl RONY u obkladů stěn, zádveří, dvířek kuchyňské linky, volit různé druhy dýhy, barvy atd.

rony5_big
rony9_big
rony7_big
rony6_big
komoda-RONY-třešeň
komoda-RONY
rony2_big
rony3_big
rony13_big
rony11_big
rony12_big
rony10_big
rony8_big

PANAMA

Sektorový skříňový soubor PANAMA je vyráběn zkázkovou formou v provedení dub nebo buk (přírodní, mořený) a mahagon mořený na odstín palisandru (červenohnědý).
Za příplatek lze základní moduly různě upravovat, navrhovat jiné, použít styl PANAMA u obkladů stěn, zádveří, dvířek kuchyňské linky, volit různé druhy dýhy, barvy atd.

pan4_big2
viola6_big3
pan9_big2
pan3_big1
pan5_big1
pan6_big2
pan7_big1
pan8_big2
komoda-Panama2
pan10_big1